Vytisknout

Popis

Chovatelská stanice Cerberus Illusion nabízí k prodeji černou žíhanou fenu Uruguayského Cimarrona s PP. Jmenuje se Isabel Cerberus Illusion a pochází z jedinečného spojení. Narodila se 19.5.2023 a je okamžitě k odběru.

Isabel je skvělou volbou nejen pokud hledáte toho nejvěrnějšího společníka, pracovního psa nebo psa s výborným výstavním potenciálem resp. na chov. Je to milá upusinkovaná holčička, která miluje všechno nové, je aktivní, ráda si hraje, baví ji přetahování a díky skvělému kořistnickému pudu bude skvělá i na výcvik obrany. Má krásnou hlavu a stavbu těla a fantastický pohyb charakteristický pro všechny naše psy! Proto pokud uvažujete o výstavách či chovu, tato fena z našeho unikátního vrhu Vás nezklame. K ostatním pejskům se chová mile a má nesmírně ráda lidi včetně malých dětí.

Isabel je hodně učenlivá, již ve věku 11 týdnů je čistotná a sama si řekne, když potřebuje ven na potřebu. Taky má krásné přivolání a před krmením ví, že se musí hezky posadit a čekat.

Matka Albira je naše importovaná fena s úžasnou přátelskou a mazlivou povahou, která je ovšem doma nekompromisní hlídací pes.

Otec Anakin je pracovně a výstavně nesmírně úspěšní pes s charakterem, který z něj činí toho nejlepšího společníka a psa pro každodenní život.

Oba rodiče jsou zdravotně testováni (HD - A/A, ED 0/0, vynikající páteř). Jsou nekonfliktní, otevření, dobře vycházejí s jinými psy a jsou skvělými společníky.

Isabel je socializovaná, odčervená, očkovaná přiměřeně věku, čipovaná, s FCI průkazem o původu psa, smlouvou, fakturou a celoživotní podporou chovatele.

Uruguayský Cimarron je velmi inteligentní, všestranné pracovní plemeno, vynikající hlídač, rodinný pes a ten nejvěrnější společník. Jejich loajalita vůči své rodině a pánovi je absolutní a jsou schopni ji chránit i za cenu svého vlastního života. Jsou stínem svého pána, na kterého vzhlížejí jako na Boha. Cimarroni jsou neustálým zdrojem radosti a pozitivní nálady, a jsou zárukou šťastného a naplněného života pro každého majitele.

Pokud máte zájem o tuhle nádhernou holčičku, neváhejte nás kontaktovat emailem! Těšíme se na vaše zprávy!


Cena dohodou

Kontakt

Gabriella Hurtos
36303055727
2700
Cegléd
Odeslat e-mail
Uruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus IllusionUruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus Illusion
Obsah CenaStavMěsto Datum

Uruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus Illusion (Bulteriéři / Ostatní)

Uruguayský Cimarron s PP - Isabel Cerberus Illusion

Chovatelská stanice Cerberus Illusion nabízí k prodeji černou žíhanou fenu Uruguayského Cimarrona[...]

Cena dohodou
Cegléd
13.08.2023
60 zobrazení

Štěňátka Amerických Pitbulteriérů (Bulteriéři / Ostatní)

Štěňátka Amerických Pitbulteriérů

MOLLY´S - chovatelská stanice Amerických Pitbulteriérů nabízí k prodeji štěňátka s PP, narozená 1[...]

Prodám
Kamenný Újezd
31.03.2023
167 zobrazení

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena