Vytisknout

Popis

Kluk plemene Skye Terrier, narozený 28. ledna po zrušené rezervaci hledá svou milující rodinu. Je očkovaní, odčervení a čipování. Kupní smlouva je samozřejmostí. Naše štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí, zvyklá na chod domácnosti. Jsou učena čistotě na noviny a venku na trávu. Jen do nejlepších podmínek. Všichni naši pejsci žijí s námi doma a je o ně postaráno s největší péčí. S majiteli štěňátek zůstáváme vždy v dalším kontaktu a rádi poradíme s jeho výživou a výchovou. Aktuální informace rádi poskytneme
e-mail: bohemiacoko@gmail.com, tel.: 702 563 401
Cena, 30 000,- pejsek, je pevná, ale můžeme dohodnout splátky. Kontaktujte nás pouze vážní zájemci .
Skajterier je největší (12 – 18 kg) a nejklidnější z teriérů. Ač jsou dlouzí, nemají problémy s páteří jako např. jezevčíci.
Je to skotské plemeno teriéra známé již od 14. století. Jeho vlastníky a chovateli byli převážně lidé z vyšších vrstev. Vlastnila a chovala je např. i anglická královna Victorie. Nejsou nároční ani na údržbu srsti. Stačí jednou týdně pročesat a za jeden dva měsíce vykoupat. Plemeno není přešlechtěno, takže netrpí nemocemi.


Cena dohodou

Kontakt

Najmanova Jitka
702563401
28915
Černíky
Odeslat email
SkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriérSkajteriér
Obsah CenaStavMěsto Datum

Skajteriér (Teriéři / Skye teriér )

Skajteriér

Kluk plemene Skye Terrier, narozený 28. ledna po zrušené rezervaci hledá svou milující rodinu. Je[...]

Cena dohodou
Černíky
12.08.2022
77 zobrazení

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena