Vytisknout

Popis

Prodám Skajteriéra

Štěně s průkazem původu

2 kluci plemene Skye Terrier, kteří se narodili 28. ledna hledají své milující rodiny. Jsou očkovaní, odčervení a čipování. Kupní smlouva je samozřejmostí. Naše štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí, zvyklá na chod domácnosti. Jsou učena čistotě na noviny a venku na trávu. Jen do nejlepších podmínek.
Cena, 30 000,- pejsek, je pevná, ale můžeme dohodnout splátky. Kontaktujte nás pouze vážní zájemci .
Skajterier je největší z malých plemen psů (12 – 18 kg) a nejklidnější z teriérů. Ač jsou dlouzí, nemají problémy s páteří jako např. jezevčíci. Je to skotské plemeno teriera známé již od 14. století. Jeho vlastníky a chovateli byli převážně lidé z vyšších vrstev. Vlastnila a chovala je např. i anglická královna Victorie. Nejsou nároční ani na údržbu srsti. Stačí  jednou týdně pročesat a za jeden dva měsíce vykoupat. Plemeno není přešlechtěno, takže netrpí nemocemi.


Prodám

Kontakt

Jitka Najmanová
702563401
28915
Český Brod
Odeslat email
Skye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PPSkye Terrier štěňata s PP
Obsah CenaStavMěsto Datum

Skye Terrier štěňata s PP (Teriéři / Skye teriér )

Skye Terrier štěňata s PP
Prodám
Český Brod
09.03.2022
z j.najmanova
233 zobrazení

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena