Vytisknout

Popis

Chovatelská stanice po vlastním výběru štěňat na chov nabízí 3 fenky a 3 pejsky ze dvou velmi perspektivních a zajímavých vrhů – jeden pejsek se srstí broken, ostatní hrubosrstí (na fotkách jsou některá štěňata již otrimovaná). Rodiče jsou zdravotně testováni a výstavně úspěšní, ale také s příjemnou veselou povahou. Tři z rodičů jsou z našeho chovu a je možné je vidět. Štěnátka půjdou do nového domova očipovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná, s Europasem, kupní smlouvou, PP a s evidenčním listem. Požadujeme absolvovat v dospělosti min. 5 výstav. K odběru již od 30.10. Kontakt mailem, příp. telefonicky (ne SMS!).


Cena dohodou

Kontakt

Eva Fanousek
605675120
37001
České Budějovice
Odeslat email
Sibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběruSibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběruSibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběruSibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběruSibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběru
Obsah CenaStavMěsto Datum

Sibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběru (Špicové / Sibiřský husky)

Sibiřský husky – 3 fenky a 3 pejsci s PP k odběru

Chovatelská stanice po vlastním výběru štěňat na chov nabízí 3 fenky a 3 pejsky ze dvou velmi per[...]

Cena dohodou
České Budějovice
28.10.2022
623 zobrazení

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena