Vytisknout

Popis

Chovatelská stanice nabízí blond fenky a černého pejska nar.3.4.2023. Po výstavně úspěšných, klinicky zdravých rodičích se skvělými povahami. Rodiče testováni na dědičné choroby s negativním výsledkem, udělány testy DNA a jiná vyšetření. Vymazlená štěňátka jsou ihned k odběru, jsou očkována, odčervena, čipována, mají EU pas, průkaz původu a smlouvu spolu s informacemi pro nové majitele. Nové majitele si pečlivě vybíráme a štěňátka půjdou jen do dobrých rukou. Netrváme na výstavních domovech, jsou vhodí na sport i jako mazlíčci. Štěňátka jsou hravá, aktivní a velmi mazlivá, nebojácná. Vyrůstají v domácím prostředí, jsou zvyklá na každodenní dění. Během roku budeme očekávat také černá, blond, hnědá a pálená štěňátka. Více info na www.mazpet.webnode.cz nebo telefonicky. Po domluvě možná nezávazná návštěva.


Cena dohodou

Kontakt

Andrea Petrova
776375356
70030
Odeslat e-mail
Americký kokršpaněl s PPAmerický kokršpaněl s PPAmerický kokršpaněl s PPAmerický kokršpaněl s PPAmerický kokršpaněl s PP
Obsah CenaStavMěsto Datum

Americký kokršpaněl s PP (Retrívři a slídiči / Americký kokršpaněl)

Americký kokršpaněl s PP

Chovatelská stanice nabízí blond fenky a černého pejska nar.3.4.2023. Po výstavně úspěšných, klin[...]

Cena dohodou
03.07.2023
103 zobrazení

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena