Vytisknout

Popis

Nabízíme k rezervaci krémová štěňátka plemene Zlatého retrievera s PP. Štěňátka se narodila 28.09.2022. Jejich otcem je čekatel šampiona České republiky a Německa a Veterán šampion České republiky a Slovenska - Diamond Derrick Golden Martha. Má složené zkoušky OVVR, jeho zdravotní výsledky jsou: DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní, z genetických testů absolvoval GR-PRA 1, GR-PRA 2, PRA-PRCD - vše čisté, GRMD - zdravý jedinec, ICT-A přenašeč.
Matka štěňátek je fenka z naší chovatelské stanice - Dream Rosali Silvis Sancti Huberti, na výstavách hodnocena jako výborná s pořadím 2. a 3. místa. Ze zkoušek složila OVVR, KPZ v 1. ceně a KZVP v 2. ceně. Získala průkaz lovecké upotřebitelnosti a účastní se honů na drobnou zvěř. Její zdravotní výsledky jsou DKK C, DLK 0, DOV očí 2/2022 prosté - (negativní bez vad) a z genetických testů absolvovala GR-PRA 1, GR-PRA 2, PRA-PRCD - vše čisté, GRMD - zdravý jedinec, ICT-A přenašeč.
Štěňátka jsou vhodná do rodin s dětmi, jako společníci, ale také pro loveckou kynologii či účast na výstavách. Začátečníkům rádi pomůžeme, vše ukážeme a vysvětlíme. Nabízíme chovatelský servis a trvalý kontakt po celý život pejska.
Máme volnou poslední jednu fenku a jednoho pejska. Štěňátka budou k odběru nejdříve po 26.11.2022, budou několikrát odčervená, očkovaná, čipovaná, s europassem a mezinárodním průkazem původu. Budou zvyklá na běžný ruch domácnosti, děti a kočky.
Cenu za štěňátko  - fenka 28 000 Kč, pejsek 25 000 Kč.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů či pokud máte zájem o štěňátko z naši chs. kontaktujte pana Martina Ventluku na tel. čísle 724 506 730, či emailem ssh-retriever@seznam.cz, web: www.ssh-retriever.cz 

Prodám

Kontakt

Martin Ventluka
724506730
26001
Mělník
Odeslat email
Štěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsekŠtěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsek
Obsah CenaStavMěsto Datum

Zlatý retriever (Retrívři a slídiči / Zlatý retrívr)

Zlatý retriever

Nabízíme k rezervaci štěňátka Zlatého retrievera, vrh 7.11.,oba rodiče velmi socializovaní (otec [...]

6 000 Kč
Prodám
Stará Říše
14.11.2022
z Martina1
66 zobrazení

Štěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsek (Retrívři a slídiči / Zlatý retrívr)

Štěňata Zlatého retrievera s PP - fenka i pejsek
Nabízíme k rezervaci krémová [...]
25 000 Kč
Prodám
Mělník
08.10.2022
z SSH-retriever
198 zobrazení

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena