Nejlepší vánoční dárky pro psy

Pokud doma máte psího miláčka, pak je jistě, že s vámi tráví veškerý možný čas. Užíváte si svoji vzájemnou přítomnost každodenně. Chodíte spolu na procházky, jezdíte na výlety, trávíte spolu dovolenou, prostě je to člen rodiny. A samozřejmě na něj myslíte, i když se blíží jeho narozeniny, svátek nebo třeba vánoční období. Protože i pejsek je velmi vděčným příjemcem dárků. Jaké jsou ideální vánoční dárky pro psy?

Pochoutky jsou jistotou

Každý pes má své zamilované dobroty, které ho jednoduše potěší vždycky. Je jen na vás, jestli svému psímu kamarádovi dopřejte jeho oblíbené, nebo se pokusíte vyzkoušet nějaké novinky, jako třeba nějakou kachní mňamku. Špatně nezvolíte, ani pokud se zaměříte na zdraví prospěšné chuťovky, které pomohou udržet zdravé dásně i bříško. Třeba tyčinky Canvit Snacks Dental, Kelapren tyčinky nebo zeleninové Vitakraft Dog pochoutky.

Hračky k jídlu

Klasikou, která žádného čtyřnohého kamaráda asi nikdy neomrzí, je hračka, se kterou se zabaví, pochutná si na ní, a ještě si zlepší žvýkací svaly. Například různé výrobky z buvolí kůže. Senzační jsou tyčinky, kosti, suky, ale i kreativnější boty, kroužky, činky a podobně.

Sladkosti? Ano, ale psí!

Určitě jste si všimli, že pejsci běžně milují sladké. Stejně jako lidé. Ale podobně jako lidem jim nemusí vždy prospívat. Navíc odborníci nedoporučují krmit psy pokrmy určenými pro lidi, což platí i u sladkostí, jako jsou dortíky nebo třeba čokoláda. Co ale s tím, když chcete něco takového právě pro svého psa pořídit? Vánoce bez čokolády? To přece ani nejde! Ale i zde najdeme snadné řešení. Výrobci výživových produktů myslí i na mlsné jazýčky, a proto je možné koupit pejskům na Vánoce vynikající dobroty, které nijak neublíží. Třeba Esquita čokoládu, která je obohacena o řadu prospěšných vitamínů.

Prvotřídní krmivo

Vánoce jsou vhodným časem, kdy je dobré doplnit zvířecímu tělu vitamíny a potřebné minerály, kterých je celkově v zimním čase nedostatek. Nejen, že podpoříte správný vývoj těla, ale zlepšíte a posílíte i imunitu. Darujte tedy třeba prémiové krmivo ve formě granulí. Třeba Brit, Country DOG, Royal Canin, a jiné v závislosti na věku a typu pejska nebo jeho případných zdravotních dispozic. V nabídce jsou totiž prémiová krmiva pro běžný vývoj pejsků, ale i pro ty, které trpí některými civilizačními chorobami (alergie), zažívacími potížemi, nadváhou atd.

Hračky

Zárukou úspěchu bude samozřejmě hračka. Vánoční dárky pro psy by měly obsahovat vždy něco hravého, co lze využít doma v pelíšku (třeba gumové figurky, bavlněné uzly, či balonky). Nebo něco, s čím si užijete zábavnější procházky a pobyt na čerstvém vzduchu. Klidně pořiďte míčky na šňůrce, plovací kosti, létající talíře, nebo třeba vtipné korále. Váš pes bude určitě nadšený.

Podarujte novou výbavou

Jako vánoční dárek pro psy je vhodný třeba nový pelíšek. Pejsci zbožňují, když mají své místo, přidělený koutek, kde si mohou lehnout nebo hrát. Prostě prostor, který patří jenom jim. Navíc váš pejsek nemusí mít jen jeden. Vybavte novými pelíšky více místností, uvidíte, jakou radost uděláte. Menší plemena uvítají i domečky, větším můžete zajistit boudu. Pokud chcete poskytnout i vyšší komfort, můžete zvolit kvalitní matraci, deku (která se hodí i na pohovku nebo do auta na cesty) či polštář.

Postroje a oblečení

Výborným dárkem jsou postroje, vodítka nebo obojky. Ty navíc můžete vybírat u s různými doplňky, jako jsou adresáře, světla pro noční vycházky, karabinky a podobně. Vhodný tvar, velikost i účel využití si můžete zvolit podle potřeby. Pro velká i malá plemena, pro jakýkoli věk.

Čistota je půl zdraví

Také kvalitní šampony, údržbové prostředky na drápky či kartáče na srst jsou pro pejsky užitečné. Proč je nezahrnout do zvířecího dárku na Vánoce? Nezapomínejte ani na zubní kartáčky, vitamíny, antiparazitika a další.

Pro pejsky se dá na Vánoce inspirovat mnoha dárky, které nejen zvířecí mazlíčky potěší, ale budou jim i prospěšné.

 

Vánoce, vánoční dárky, vánoční dárky pro psy

Obsah CenaStavMěsto Datum

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena