od Kačky

Datum založení chovatelské stanice

1993

Město/obec

Slaná

Chovaná plemena

RTW,FB,SBT

Popis chovatelské stanice

Naše chovatelská stanice se nachází v podhůří Krkonoš,máme plemena rtw,francouzkých buldočků a stafordšírského bulteriéra a chov psů je zároveň naše zaměstnání. Se psy jsme 24 hodin denně,rtw mají venkovní kotce se zahradou,zbylá plemena jsou doma v rodinném domě.

Výstavní nebo sportovní úspěchy vašich chovných psů?

Máme ve svém chovu několik Ch. zemí ČR,SR,PL,Albánie,Makedonie,Montenegra,Interchampiony,máme u rtw několik jedinců,kteří závodili na MR RTW,odchov byl i na misrovství světa,Máme MR RTW SK a dále pozice do 3 místa. Snažíme se o zdraví chov,tak máme zejména nadstandartně vyšetřené všechny krycí psy.Jde nám zejména o zdraví a povahy psů.

Výstavní nebo sportovní úspěchy vašich vrhů?

je jich mnoho....

Zdravotní stav/ nálezy z vyšetření vašich psů? (vyloučení dědičně podmíněné choroby aj.)

Naše zvířata použitá v chovu mají nandstandartní vyšetření krom povinných vyšetření do chovu a chováme pouze na zdravých zvířatech,nezatížených nemocemi.

Informace o budoucích podmínkách/nárocích štěněte

Každý,kdo má zájem do naší chovatelské stanice přijet má možnost a já s případnými budoucími majiteli vše proberu osobně.Zejména dbám na to,aby pes byl parťákem ,nikoho nenutíme,aby psa uchovňoval,cvičil a jezdil po výstavách,pokud však takový požadavek je,ráda ve vrhu takové štěně vyberu.Pokud z naší chov.stanice chcete,je dobré se informovat o budoucích vrzích alespoň 4 měsíce před pořízením miminka,abychom případné štěně dle požadavků mohli vybrat dle kvality a povahy,zdraví rodičů.

Rodokmen

Odkaz na rodokmen

Webové stránky

https://www.odkacky.com

Kontakt
733547183
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Inzeráty

Odkaz na inzerci chovatelské stanice od Kačky

Liberecký kraj

Obsah CenaStavMěsto Datum

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena