KLAHANDALU

Datum založení chovatelské stanice

22/4/2008

Město/obec

Kamenice

Chovaná plemena

Ruský toy dlouhosrstý

Popis chovatelské stanice

Registrovaná chovatelská stanice FCI č.286/08 dne 22.4.2008. Ruský toy je temperamentní psík malého vzrůstu, který dokáže být nejen oddaným společníkem, ale i výborným sportovcem. Chov ruských toyů (původní název toto plemene -moskevský dlouhosrstý teriér) je zastřešen Klubem chovatelů málopočetných plemen. Mezinárodní kynologickou organizací FCI bylo toto plemeno uznáno teprve v roce 2006. Hledáte-li věrného atraktivního společníka malého vzrůstu se sportovní duší, pak je ruský toy stvořen právě pro vás. Všichni moji psi jsou právoplatnými členy naší rodinné smečky. Vzájemná láska a porozumnění k těmto tvorům je pro mne prvořadá. Mým záměrem je odchovávat štěňátka zdravá, povahově vyrovnaná a plně socializovaná, aby se mohla co nejlépe adaptovat u nových majitelů. Přijměte pozvání k nezávazné návštěvě.

Výstavní nebo sportovní úspěchy vašich chovných psů?

S našimi psíky se pravidelně účastníme výstav a každý dosáhl na řadu titulů a šampionátů. Více naleznete na webu naší chovatelské stanice.

Výstavní nebo sportovní úspěchy vašich vrhů?

Své odchované psíky sledujeme a společně s novými majiteli se účastníme výstav a každý dosáhl na řadu titulů a šampionátů. Více naleznete na webu naší chovatelské stanice.

Zdravotní stav/ nálezy z vyšetření vašich psů? (vyloučení dědičně podmíněné choroby aj.)

Ačkoli je plemeno ruský toy bez vázaných chorob testujeme své psy na luxaci patel (povinné u plemeníků od roku 2018) a na dědičné oční choroby (nepovinné)

Informace o budoucích podmínkách/nárocích štěněte

Hlavní důraz klademe na celoživotní spokojený život v nové rodině zároveň s možností komunikovat s novým majitelem po celý život psa.

Rodokmen

Odkaz na rodokmen

Webové stránky

https://www.rusky-toy.cz/

Kontakt
777279101
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Inzeráty

Odkaz na inzerci chovatelské stanice KLAHANDALU

Středočeský kraj

Obsah CenaStavMěsto Datum

Kontakt - Ing. Tomáš Ondrouch | Myslejovice č. 141, 798 05 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 - ŠtěňataNaProdej.cz | Všechna práva vyhrazena